Afyonkarahisar’da hizmet veren Özgür Yapı, çalışan personeline moral vermek amacıyla Bowling turnuvası düzenledi. Düzenlenen turnuvada başarılı olan personeller ödüllendirildi.   Afyonkarahisar’da hizmet veren firmalardan Özgür Yapı, çalışanlarının moral ve…

Afyonkarahisar’da hizmet veren Özgür Yapı, çalışan personeline moral vermek amacıyla Bowling turnuvası düzenledi. Düzenlenen turnuvada başarılı olan personeller ödüllendirildi.

 Afyonkarahisar’da hizmet veren firmalardan Özgür Yapı, çalışanlarının moral ve motivasyonunu artırmak, iş stresin gidermek amacıyla Afium’da Bowling turnuvası düzenledi. Yapılan turnuvada Özgür Yapı çalışanları, eğlenceli vakit geçirirken, böyle bir organizasyon gerçekleştiren Özgür Yapı Yönetim Kurulu’na teşekkürlerini sundular.

 “MOTİVASYONU YÜKSEK TUTMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”

Yapılan turnuva hakkında bilgi veren Özgür Yapı Kurumsal İletişim Yöneticisi Mehtap Eryılmaz, Özgür Yapı Şirketi’nin değişime ve gelişime durmadan devam edeceğini belirterek: “Özgür Yapı A.Ş. ve Taymandos A.Ş. firmasının sosyal etkinlik kapsamında 4. Geleneksel Bowling Turnuvası, personelimizin sıkıntı ve stresini atması amacıyla düzenlenmiştir. Bizden beklenen talepler doğrultusunda üretimimizi ve hizmetlerimizi devam ettirirken, üretimimizde önemli yere sahip olan çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu da üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Bunun için buna benzer eğlenceli vakit geçirebilecekleri etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Haber Linki: http://www.gazete3.com.tr/index.php/ozgur-yapidan-4-bowling-turnuvasi/