1991 yılında kurulan firmamız ana branş olarak alüminyum doğrama üretimiyle profil alım satımı yapmak üzere faaliyete geçmiştir.

Özgür Yapı A.Ş. olarak misyonumuz icra ettiğimiz her faaliyette ülkemiz adına katkıda bulunmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hat safhada muhafaza etmektir.

Kalitemizin göstergesi kalite belgelerimizdir.

Pvc kapı pencere sistemleri, alüminyum doğrama, cephe üretim ve montajı, ısı yalıtımlı cam üretimi ve satışı konularında lider olabilmek ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için kalitemizin güvencesi olan Yönetim Sistemlerinin sürekliliğini sağlamak …

“En değerli unsur insandır” anlayışına inanan Özgür Yapı, insana yatırım yapmaktadır. Özgür Yapı çalışanlarına gerek iş performanslarını, gerekse kurumsal bilgi birikimlerini artırmak amacıyla kurum içerisinde düzenli aralıklarla çeşitli eğitimler vermekte…

PVC kapı pencere sistemleri, alüminyum doğrama, cephe üretim ve montajı, ısı yalıtımlı cam imalatı sektöründe faaliyetlerini gerçekleştirirken; firmada veya firma adına çalışanlara, bayilerine, ziyaretçilerine ve tedarikçilerine daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunmayı ve çevreyi korumayı taahhüt eder.